Liedon Parman järjestämät kilpailut > Nuorisuunta rastit, Loukinainen

Nuorisuunta rastit, Loukinainen

NUORISUUNTA RASTIEN TULOKSET

Rata RR
1 Salla Koskinen 15.48
2 Janne Järvinen 16.35
3 Jussi Järvinen 18.23
4 Helena Stigell 21.41
5 Lasse Hyytiäinen 21.52
6 Markus Survonen 22.17
7 Ossi Hyytiäinen 22.38
8 Samuli Koskinen 24.19
9 Eeva Jälkö 25.35
10 Emmi Haavisto 26.36
11 Pauli Viberg 28.35
12 Heli Mörsky 31.32
13 Rousku Antti 31.50
14 Elsa Venla Viola 33.30
15 Lauri Herranen 33.38
16 Pyry Viberg 35.43
17 Eveliina Stigell 35.47
Viljami Saloranta Kesk.

Rata TR
1 Viljami Saloranta 22.09
2 Joonas Pihlajaniemi 25.14
3 Tuulia Viberg 33.44
4 Helena Stigell 40.18
5 Katja Leppäranta 40.26
6 Satu Rantanen 44.15
7 Mia Wahlsten 53.35
8 Tanja Leppäranta 57.23

Rata 2km
1 Suonpää Lasse 16.21
2 Sareila Hanna 16.31
3 Köde ja Mikko 17.58
4 Suonpää Olli 19.02
5 Taimisto Riina 19.05
6 Taimisto Saana 22.05
7 Tuulia Viberg 52.02
8 Elina Stigell 53.38
9 Mikko Rantanen 72.15

Rata RR
1 2 3 4 5 M

1 Salla Koskinen 2.32 4.55 7.27 12.51 15.20 15.48
15.48 2.32 2.23 2.32 5.24 2.29 0.28
2 Janne Järvinen 3.12 5.28 8.21 13.25 15.57 16.35
16.35 3.12 2.16 2.53 5.04 2.32 0.38
3 Jussi Järvinen 2.25 4.52 7.52 15.06 18.03 18.23
18.23 2.25 2.27 3.00 7.14 2.57 0.20
4 Helena Stigell 2.13 4.30 9.08 17.06 20.52 21.41
21.41 2.13 2.17 4.38 7.58 3.46 0.49
5 Lasse Hyytiäinen 3.31 7.01 10.12 19.04 21.16 21.52
21.52 3.31 3.30 3.11 8.52 2.12 0.36
6 Markus Survonen 4.07 7.15 10.50 19.28 21.44 22.17
22.17 4.07 3.08 3.35 8.38 2.16 0.33
7 Ossi Hyytiäinen 4.18 7.31 11.06 19.48 22.10 22.38
22.38 4.18 3.13 3.35 8.42 2.22 0.28
8 Samuli Koskinen 2.11 4.30 8.55 22.03 23.58 24.19
24.19 2.11 2.19 4.25 13.08 1.55 0.21
9 Eeva Jälkö 4.24 9.04 12.57 22.24 25.02 25.35
25.35 4.24 4.40 3.53 9.27 2.38 0.33
10 Emmi Haavisto 4.24 7.38 12.08 20.41 25.33 26.36
26.36 4.24 3.14 4.30 8.33 4.52 1.03
11 Pauli Viberg 3.07 6.03 8.07 26.17 28.13 28.35
28.35 3.07 2.56 2.04 18.10 1.56 0.22
12 Heli Mörsky 7.02 11.06 15.06 27.12 30.47 31.32
31.32 7.02 4.04 4.00 12.06 3.35 0.45
13 Rousku Antti 6.31 9.22 11.25 29.36 31.32 31.50
31.50 6.31 2.51 2.03 18.11 1.56 0.18
14 Elsa Venla Viola 4.31 8.41 14.01 25.55 32.14 33.30
33.30 4.31 4.10 5.20 11.54 6.19 1.16
15 Lauri Herranen 3.12 7.43 11.20 25.46 33.06 33.38
33.38 3.12 4.31 3.37 14.26 7.20 0.32
16 Pyry Viberg 5.32 10.56 16.49 29.54 35.01 35.43
35.43 5.32 5.24 5.53 13.05 5.07 0.42
17 Eveliina Stigell 5.06 9.56 15.01 28.40 34.55 35.47
35.47 5.06 4.50 5.05 13.39 6.15 0.52
Viljami Saloranta 1.35 3.04 5.04
Kesk. 1.35 1.29 2.00

Rata TR
1 2 3 4 5 6 7 M

1 Viljami Saloranta 2.54 4.29 6.41 10.10 12.16 15.17 21.47 22.09
22.09 2.54 1.35 2.12 3.29 2.06 3.01 6.30 0.22
2 Joonas Pihlajanie 3.18 6.15 9.03 12.48 14.57 18.54 24.38 25.14
25.14 3.18 2.57 2.48 3.45 2.09 3.57 5.44 0.36
3 Tuulia Viberg 3.42 6.17 10.29 16.24 19.41 23.37 33.15 33.44
33.44 3.42 2.35 4.12 5.55 3.17 3.56 9.38 0.29
4 Helena Stigell 4.28 7.05 12.32 21.49 24.20 30.41 39.27 40.18
40.18 4.28 2.37 5.27 9.17 2.31 6.21 8.46 0.51
5 Katja Leppäranta 4.32 7.12 11.52 18.48 22.03 28.35 39.43 40.26
40.26 4.32 2.40 4.40 6.56 3.15 6.32 11.08 0.43
6 Satu Rantanen 6.29 11.22 17.36 24.58 28.48 35.10 43.08 44.15
44.15 6.29 4.53 6.14 7.22 3.50 6.22 7.58 1.07
7 Mia Wahlsten 5.36 8.10 26.43 34.05 38.07 42.42 52.46 53.35
53.35 5.36 2.34 18.33 7.22 4.02 4.35 10.04 0.49
8 Tanja Leppäranta 5.17 9.45 14.53 24.13 28.31 35.10 56.09 57.23
57.23 5.17 4.28 5.08 9.20 4.18 6.39 21.00 1.14

Rata 2km
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 M

1 Suonpää Lasse 1.11 2.46 3.52 5.05 6.51 7.36 8.59 9.48 11.00 15.56 16.21
16.21 1.11 1.35 1.06 1.13 1.46 0.45 1.23 0.49 1.12 4.56 0.25
2 Sareila Hanna 1.24 3.21 4.46 6.37 8.52 10.12 11.54 13.10 14.55 16.08 16.31
16.31 1.24 1.57 1.25 1.51 2.15 1.20 1.42 1.16 1.45 1.13 0.23
3 Köde ja Mikko 1.40 4.05 5.26 7.01 10.04 11.30 13.06 14.11 15.43 17.35 17.58
17.58 1.40 2.25 1.21 1.35 3.03 1.26 1.36 1.05 1.32 1.52 0.23
4 Suonpää Olli 3.24 5.11 6.32 8.12 10.11 11.11 12.37 15.39 16.56 18.40 19.02
19.02 3.24 1.47 1.21 1.40 2.00 1.00 1.26 3.02 1.17 1.44 0.22
5 Taimisto Riina 1.33 4.51 6.10 8.17 10.27 11.44 13.19 14.52 16.33 18.35 19.05
19.05 1.33 3.18 1.19 2.07 2.10 1.17 1.35 1.33 1.41 2.02 0.30
6 Taimisto Saana 1.48 4.21 5.58 7.53 10.58 12.14 15.58 17.30 19.12 21.39 22.05
22.05 1.48 2.33 1.37 1.55 3.05 1.16 3.44 1.32 1.42 2.27 0.26
7 Tuulia Viberg 6.21 11.49 16.52 22.05 28.17 33.40 38.58 45.11 48.45 51.19 52.02
52.02 6.21 5.28 5.03 5.13 6.12 5.23 5.18 6.13 3.34 2.34 0.43
8 Elina Stigell 3.48 7.49 11.07 15.33 27.51 35.04 39.45 44.04 47.50 53.03 53.38
53.38 3.48 4.01 3.18 4.26 12.18 7.13 4.41 4.19 3.46 5.13 0.35
9 Mikko Rantanen 14.46 25.07 29.36 36.04 43.15 47.36 53.38 57.51 62.39 71.04 72.15
72.15 14.46 10.21 4.29 6.28 7.11 4.21 6.02 4.13 4.48 8.25 1.11



 

Yhteistyössä kanssamme:

Sponsoriloga: Lieto  Sponsoriloga: Turkuenergia Sponsoriloga: Liedon SP